Drugi dzień targów Battery Forum Poland: wręczenie Nagród Targowych i wywiady z przedstawicielami firm

Drugi dzień targów Battery Forum Poland upłynął pod znakiem wyróżnień i interesujących rozmów z liderami branży. Głównym punktem programu była uroczysta ceremonia wręczenia nagród targowych, które mają na celu uhonorowanie firm wyróżniających się na rynku. Nagrody, w postaci medali i dyplomów, wręczył Pan Dariusz Drąg, prezes Krajowej Izby Targowej.
Nagrody przyznano w czterech kategoriach, które podkreślają różne aspekty działalności i innowacyjności firm:

  1. Premiera Targowa: Accutrade Polska,
  2. Ekspozycja Targowa: Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii, Almides,
  3. Produkt Targowy: MPL Energy, MP Solar Group,
  4. Innowacyjność: Scavolt, Wamtechnik, Tele-Fonika Kable.

Wręczenie nagród przyciągnęło liczne grono uczestników, którzy z entuzjazmem oklaskiwali laureatów. Wydarzenie to pokazało, jak dynamicznie rozwija się sektor technologii baterii, podkreślając znaczenie innowacji i jakości w tej branży.
Równolegle do ceremonii nagród, w Studiu Targowym odbywały się wywiady z przedstawicielami wybranych firm. Dziennikarze mieli okazję rozmawiać z ekspertami o najnowszych trendach, wyzwaniach oraz przyszłości branży baterii. Wywiady te dostarczyły uczestnikom targów cennych informacji i inspiracji do dalszych działań.
Drugi dzień targów zakończył się sukcesem, oferując uczestnikom bogaty program i okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.